LP_1200x312

TOYOTA MATERIAL HANDLING

Akční nabídka zimního příslušenství

AKCE TRVÁ POUZE DO 31. 3. 2023

 


Radlice na sníh

Radlice pro odhrnování sněhu a sypkých materiálů, masivní konstrukce s gumovými břity z odolné pryže,pevná nebo nastavitelný úhel záběru (3 polohy). Vybavená stavitelnou opěrnou nohou a svěr- nými šrouby pro vymezení pohybu na nosných vidlicích.

 

Radlice na sníh

 

Radlice na sníh

Posypové vozíky KRH

ROZMETADLO KRH 01 - MATTERHORN

Ručně tlačený rozmetač KRH 01 zvládne ošetřit až 625 m2 na plný zásobník. 25 kg soli.. Pracovní šíře posypu je cca 3 metry. Pohon sypače je řešen od kol jednoduchým ozubeným převodem. Rozmetací a převodové ústrojí je z nerezové oceli.

 

ROZMETADLO KRH 02 - MONT BLANC

Profi provedení zvládne na jeden plný zásobník ošetřit až 1 000 m2 při šíři posypu až 4,5 metru. Kapacita zásobníku je rovných 40 kg. Pohon sypání je řešen od kol šnekovou převodovkou v olejové lázni.

 

ROZMETADLO KRH 03 - EVEREST

Rozmetací stroj je vybaven zásobníkem na 150 kg materiálu. Hmotnost prázdného sypače je 65 kg. Na plný zásobník zvládne ošetřit až 6.000 m2. při šíři posypu až 6m.

 

Screenshot 2023-01-27 at 13.08.37

 

Posypové vozíky KRH

Vyhřívaný potah sedadla řidiče

Tento dvoustupňový vyhřívaný potah na sedadlo je mimořádně odolný, pohodlný a bezpečný. Připojuje se prostřednictvím 12 V zástrčky autozapalovače.

 

- 1. stupeň vyhřívání: příjemné stálé teplo / 2. stupeň vyhřívání: rychlý ohřev

- Zabudovaná bederní opěrka

- Integrovaná ochrana proti přehřátí- Prodyšný

- Technická specifikace: 12 V

- Stupeň 1: 20 W / Stupeň 2: 45 W

Vyhřívaný potah sedadla řidiče

 

Vyhřívaný potah sedadla řidiče

Potah na sedadlo

Ochrana pro silně namáhaná sedadla - prodloužení životnosti. Velmi kvalitní materiál, používaný v prvovýrobě pro automobilové potahy. Díky 2-dílnému provedení je snadno instaluje, střih na míru pro daný typ sedačky. Zvýšení komfortu pro obsluhu v letním a zimním období.

 

Screenshot 2023-01-27 at 13.12.37

 

Potah na sedadlo

Textilní sněhové řetězy

Sněhové textilní řetězy, jsou vhodnou alternativou ke klasickým sněhových řetězů. Lze je velmi snadno nainstalovat na hnací kola. Všechny sněhové textilní řetězy se prodávají jako sada (2 ks).

 

Výhody:

- Ekonomické
- Snadná instalace
- Opakovaně použitelné
- Lehké a snadno skladovatelné
- Vysoký výkon

Sněhové textilní řetězy nejsou určené k trvalému provozu a nenahrazují zimní pneumatiky.

 

Tento typ řetězů je určen pro nouzové, krátkodobé překlenutí nepříznivých klimatických podmínek. V případě nepříznivých podmínek umožňují vykládku a nakládku a tím k minimalizaci případných negativních dopadů na výrobu, zásobování atd. Životnost řetězů je dle náročnosti provozu maximálně 5 Mth.

 

Screenshot 2023-01-27 at 13.23.31

 

Textilní řetězy

Sněhové řetězy Pewag Austro Super - zesílené/pro VZV vozíky

 

Tento typ řetězu z rodiny pewag austro super je vhodný pro vysokozdvižné vozíky, čtyřkolky a malé traktory. Vyrobeno z TitanGrip® pro dlouhou životnost.

 

- Jednoduchá montáž a manipulace vzhledem k optimálnímu systému uzávěru a napínání

- Velmi dobrá trakce při nízké hmotnosti řetězu a vysoká výkonnost vzhledem ke krátkým čtyřhranným článkům odolným proti překroucení

- Články jsou vyrobeny z jemnozrnné ušlechtilé oceli legované niklem a manganem, odolné proti stárnutí, takže zaručují vysokou odolnost proti opotřebení a zároveň vysokou úrovní materiálu

 

Screenshot 2023-01-27 at 13.20.25

 

Sněhové řetězy Pewag

Předehřev kabiny

DEFA ComfortKit 1400 je ideální pro majitele malých a středně velkých vozíků, má výkon 1400 W.

 

DEFA ComfortKit 2100 je ideální pro majitele velkých vozíků, má dva stupně výkonu: 1 350 W a 2 100 W. Topení je určeno k předehřevu kabiny vysokožvižného vozíku před začatkem pracovní směný, napájení je ze standardní zásuvky na 230 V.

 

Kabinové topení je vybaveno PTC technologií, která reguluje výkon podle aktuálních teplotních podmínek. Když se teplota v prostoru kabiny zvýší, výkon poklesne a s tím také spotřeba energie. Kabinové topení je vybaveno tepelnou i elektrickou pojistkou, které chrání přístroj před přehřátím. Pokud omylem topení zakryjete, vybaví se pojistka a topení se vypne. Testy ukazují, že topení poskytuje rychlé ohřátí a rovnoměr- nou distribuci tepla po kabině. To snižuje potřebný čas zapnutí a tím pádem spotřebu energie.

 

Screenshot 2023-01-27 at 13.26.10

 

Předehřev kabiny

Informační leták ke stažení

Stáhnout informační leták