LP_1200x312_01

TOYOTA MATERIAL HANDLING

Komfortní doplňkové vybavení na manipulační techniku


PLATNOST NABÍDKY TRVÁ DO 31.5.2023

 


Kompletní sady držáků skenerů určené pro montáž na E-BAR lištu

RAM® Power-GripTM XL Universal

Univerzální pouzdro určené pro velké skenery s displejem. Díky použití vysokopevnostního plastu je vaše čtečka bezpečně uložena, i když ji momentálně nepoužíváte. V případě nutnosti lze čtečku čárových kódů rychle a pohodlně vyjmout a načíst požadovaný kód. Držák má ve spodní části otevřené dno a tímto otvorem lze skenovat kód. Pro pevnější a bezpečnější uložení je rukojeť čtečky uložena v elastických žebrech držáku. Tato žebra je však možno v případě potřeby snadno vyměnit.

 

Vnitřní rozměry: šířka 100 mm / délka 67,5 mm / hloubka 188 mm

 

Pozn.: Ověřte si, že celkové rozměry vašeho skeneru jsou menší než rozsah držáku.

 

RAM® Power-GripTM XL Universal

 

RAM® Power-GripTM XL Universal

Kompletní sady držáků skenerů určené pro montáž na E-BAR lištu

RAM MOUNTS RAP-396U

RAM univerzální držák na ruční skener Power-Grip je kompatibilní s velkou řadou odolných 2D čteček čárových kódů. Díky použití vysokopevnostního plastu je vaše 2D čtečka bezpečně uložena, i když ji momentálně nepoužíváte. V případě nutnosti lze 2D čtečku čárových kódů rychle a pohodlně vyjmout a načíst požadovaný kód. Držák má ve spodní části otevřené dno a tímto otvorem lze skenovat kód. Pro pevnější a bezpečnější uložení je rukojeť čtečky uložena v elastických žebrech držáku. Tato žebra je však možno v případě potřeby snadno vyměnit.

 

Vnitřní rozměry: šířka 88 mm / délka 55 mm / hloubka 124 mm

 

Pozn.: Ověřte si, že celkové rozměry vašeho skeneru jsou menší než rozsah držáku.

 

RAM MOUNTS RAP-396U

 

RAM MOUNTS RAP-396U

Kompletní sady držáků tabletů určené pro montáž na E-BAR lištu

RAM univerzální držák s upínacími čelistmi určený pro 7“ až 12“ tablety, bez nebo s pouzdrem. Horní upínací čelist je přitahována pružinou. Precizní provedení zajišťuje spolehlivost, jednoduchost vkládání a bezpečné uchycení tabletu. Upínací čelisti jsou navrženy tak, aby byl zajištěn volný přístup ke konektorům a tlačítkům na různých tabletech.

 

Materiál: nerez ocel, vysokopevnostní plast
Přednosti držáku: volný přístup ke všem konektorům / patentovaný design, který umožňuje velmi jednoduché vložení a vyjmutí zařízení / velmi kvalitní plast / dokonalé zpracování / kompatibilní se systémem ramen a úchytů RAM MOUNTS.

 

Kompletní sady držáků tabletů určené pro montáž na E-BAR lištu_POLOŽKY

 

Kompletní sady držáků tabletů určené pro montáž na E-BAR lištu

Sady Blue/Red Spot

Modrá a červená bezpečnostní světla jsou účinnou optickou výstrahou, před pohybující se manipulační technikou, která zajišťuje větší bezpečnost v uličkách a zejména v oblastech s vysokou hlučností a na nepřehledných místech. Alternativní řešení - zvukové alarmy - jsou účinná, ale co se stane, když zaměstnanci poslouchají hudbu, telefonují nebo se dívají na zem? To jsou situace, kdy mohou tato bezpečnostní světla pomoci!


Blue/Red Spot se skládá z velmi jasných LED světel a koncentrovaným světelným paprskem vytváří jasný a výrazný modrý/červený bod na podlaze před pohybujícím se vozíkem. Tím včas varuje chodce a řidiče ostatních vysokozdvižných vozíků před blížícím se strojem. Kompletní instalační sady Blue/RED Spot obsahují veškerý elektroinstalační materiál potřebný k instalaci na stroj, dle standardů TMH CZ.

BLUE SPOT, RED SPOT_POLOŽKY

 

BLUE SPOT, RED SPOT

Laserový ukazatel na nosné vidlice

Laserový ukazatel je pro snadné a spolehlivé určení pozice vidlic vůči paletě, aby nedošlo k poškození nákladu vidlicemi.

 

Určeno pro stroje s nosnou deskou ISO II, čelní VZV, retraky, VNA vozíky a další stroje
Automatická aktivace laseru při zvednutí nosných vidlic na výšku dva metry od země (nastavitelný rozsah spínání výšky spínání). Určeno pro vnitřní i venkovní použití (je možno používat i v mrazírenském provozu), napájení je řešeno baterií. Při používání v mrazírenském provozu doporučujeme v případě nedostatečné kapacity dodaných baterií dokoupit náhradní baterii.


Varianta Laser singl (standard) nebo Laser dual
ISO 2 a ISO 3, výškové spínání, vnitřní prostředí, zelená barva, standardní provedení (pouze linie) nebo duální provedení (linie+bod), bateriové napájení (2x baterie, 1x nabíječ), upnutí na nosnou desku VZV. Příplatek za extra vyšší svítivost 50 mW (standard je 5mW) pro použití venku nebo v blízkosti světlíků oken a ve velkých výškách • doporučujeme pro RETRAK • příplatek za možnost světelného kříže místo linie • duální světla možnosti umístění - ukazuje střed palety / ukazuje spodní část palety.

 

Laserový ukazatel na nosné vidlice - nové ceny

 

Laserový ukazatel na nosné vidlice

Informační leták ke stažení

Stáhnout informační leták