Toyota Material Handling logo
Tyro_Stacker_Landing-Page_compress

  NOVINKA  

BT Tyro Stacker 1t s Li-ion baterií a velkým uživatelským potenciálem 

 

Tento vozík s nosností 1 000 kg sází na skvělou manévrovatelnost, dostatečnou výšku zdvihu, cenovou dostupnost a samozřejmostí je úsporná li-ionová baterie.

Velmi atraktivní nabídku umocňuje výběr ze dvou typů duplexových stožárů s výškou zdvihu 2 900 mm nebo 3 600 mm, se zbytkovou nosností pro tento segment velmi solidních a užitečných 500 kg ve výšce nad 3 metry.

Pro všechny typy provozůBT Tyro Stacker Packshot 01 LowRes

Je ideální pro práci v méně intenzivních, lehkých až středně náročných výrobních a skladových provozech, kde přináší nákladově optimální řešení horizontální i vertikální manipulace.

I v náročných provozech jsou ale oblasti použití, kde najdou tyto stroje uplatnění. Mohou být praktickým doplněním flotily výkonných a dražších strojů, které je zbytečné na tyto činnosti nasazovat a snižovat jejich produktivitu.

 

 

Produktový leták ke stažení

Stáhněte si produktový leták a objevte všechny přednosti a technické specifikace tohoto příručního zakladače.

 

Přední výhody

 

Nadstandardní manévrovatelnostBT Tyro Stacker Maneuverability 01 LowRes

Vynikající manévrovatelnost je klíčovým předpokladem pro plnohodnotné využití vozíků této třídy, výkonnosti a určité univerzálnosti pro lehké a středně náročné aplikace.

Díky velmi krátké celkové délce 1 710 mm a poloměru otáčení pouhých 1 350 mm zvládne práci v uličce široké jen 2 145 mm. Rychlost pojezdu činí standardních 4,2 až 4,5 km/hodinu. 90° úhel natočení centrální řídicí oje je přesně takovým prvkem, který obsluha při každodenní práci v uličkách, při obsluze výrobních technologií nebo i při nakládce vozidel ocení.

 

Úspornou lionku nabijete rychle, kdekoli a kdykoliBT Tyro Stacker Charging Battery 01 LowRes

Li-ionové baterie se standardně dobíjejí v krátkých intervalech, ale dojde-li k hlubšímu vybití, trvá plné nabití na 100 % kapacity baterie pouze 2,5 hodiny.

Lithium-iontová baterie 60Ah, vestavěná nabíječka 25A, je určená pro rychlé a pohodlné příležitostné nabíjení přímo v místě používání.

Nízká spotřeba energie - pouhých 0,46 kWh/hod. - je dosažená díky nízké hmotnosti vozíku (565 nebo 594 kg včetně baterie) a úsporné li-ionové baterii. V důsledku to znamená levnější provoz, nižší emise CO2 a delší provoz na jedno nabití.

 

Mnohostranné bezpečnostní prvky ohlídají i méně zkušenou obsluhuBT Tyro Stacker See Through Mast 01 LowRes

Vozík nabízí mnoho bezpečnostních a ergonomických prvků: kolečka, která se otáčejí v rámci profilu vozíku, a nízké šasi se vzdáleností pouhých 3,5 cm od podlahy chrání nohy obsluhy. Bezpečné parkování vozíku jistí parkovací brzda, která se aktivuje automaticky, je-li řídící oj v nejnižší nebo nejvyšší kolmé poloze. Dalšími prvky jsou bezpečnostní STOP tlačítko, kontrola přístupu pomocí PIN kódu či kontrola rychlosti při zatáčení.

 

Snadná servisní diagnostika a nastavení všech parametrů

Can (Controller Area Network) přístup umožňuje nastavit úroveň akcelerace i zpomalení, rychlost pojezdu, hodnotu snížené rychlosti při zatáčení (pro vyšší stabilitu nákladu) nebo se zdviženými vidlicemi, rychlost pojezdu se zdviženou řídicí ojí a účinnost brzdění - vše podle potřeb uživatele a zkušeností obsluhy tak, aby práce s vozíkem byla efektivní a bezpečná.

 

Materiály a provedení pro dlouhou životnostBT Tyro Stacker Motor Compartment 01 LowRes

Kompresní svařování činí šasi pevnější, fixní ochranný rám z pevné oceli a svařené vidlice široké 180 mm zajišťují dostatečnou kvalitu, odolnost a robustnost vozíku při práci s těžkými paletami i při případných kolizích, kterým se žádná manipulační technika nevyhne.

Uživatel může očekávat dlouhou životnost stroje, kterou je značka Toyota pověstná u všech svých vozíků.

 

BT Tyro Stacker Storage Compartment 02 LowResPopulární detaily pro pohodlí obsluhy

Vozík nabízí několik drobných prvků, které usnadňují obsluze práci. Například 5V USB konektor ve standardu pro snadné nabíjení telefonů, tabletů nebo jiných elektrických zařízení či praktický horní panel určený pro uložení malých předmětu, nádoby s nápojem atd. Šetří čas a zvyšuje pohodlí obsluhy. To platí i pro LED displej s okamžitými informacemi pro obsluhu, například monitoring nabití baterie nebo chybových kódů.

 

 


Zaujala vás tato novinka?

Objednejte si ji pohodlně online za skvělou cenu od 105 000 Kč a využijte naší dopravy ZDARMA.

 

Přejít do eshopu