Logo RadioShuttle

TOYOTA ŘEŠENÍ EFEKTIVNÍHO SKLADOVÁNÍ:
VYSOKOHUSTOTNÍ ÚLOŽIŠTĚ S BT RADIOSHUTTLE

Omezení nákladů a maximální využití prostoru

  • Systém využívá až 85 % dostupného prostoru
  • Zvýší vaší produktivitu
  • Sniží provozní náklady
  • Sníží náklady na údržbu a na škody
zdenek_karban

kontaktujte našeho specialistu Zdeňka karbana

PROČ VYBAVIT SVÉ provozy systémem Bt radioshuttle?

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ, EFEKTIVITA A SPOLEHLIVOST

IMG_7701

Efektivnější využití prostoru skladu

IMG_7726

Maximální produktivita

IMG_1721

Nejvyšší míra bezpečnosti

Připravte se na novou sezónu s větší kapacitou stávajícího skladu.

TOYOTA RADIOSHUTTLE 6.0

settings

Rychlá manipulace s paletami

Maximální možná úložná kapacita při zachování optimální produktivity. Nejvyšší možné rychlosti interní manipulace s paletami. Obsluha vysokozdvižných vozíků může zpracovat mnohem více palet v kratším čase. Baterie vydrží celou směnu nepřetržitého provozu.

thumbs-up-hand-symbol

Nižší náklady na provoz skladu

Výrazně nižší náklady na provoz skladu díky zkrácení času potřebného pro manipulaci palet vysokozdvižnými vozíky. Zvýšení skladové kapacity prostřednictvím BT Radioshuttle je mnohem úspornější varianta ve srovnání s vybudováním nových skladů. Mnohem nižší náklady na poškození v porovnání s jinými skladovými řešeními.

shield

Bezpečnost s laserovými skenery

Celý systém BT Radioshuttle je certifikován v souladu s EN 13849-1:2008, výkonnostní třída C. Bezpečnostní systém s laserovými skenery zajišťuje maximální ochranu osob - pohyb je zastaven ještě před kontaktem s překážkou.

forklift

Snadná manipulace palet

Snadné přemístění satelitu v regálovém systému. Nejčastější operace vyžadují pouhý stisk tlačítka
na dálkovém ovladači. Profilované dno satelitu zabraňuje sklouznutí z vidlic. Jednoduché dobíjení a výměna baterií.

factory-stock-house

Snadná implementace dispozic

Vynikající reference a zkušenosti z více než 1 200 instalací po celém světě. Do detailu propracovaný regálový systém a robustní konstrukce zaručují spolehlivý provoz a nepřekonatelnou dlouholetou odolnost.

charger

Servisní koncept Toyota

Nezáleží na tom, kde se vaše firma nachází. Naši zkušení servisní technici jsou vždy nablízku, připraveni pečovat o vaši manipulační techniku. Dodání dílů kdekoli v Evropě do 24 hodin. Zajišťujeme celoevropské pokrytí.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ, EFEKTIVITA A SPOLEHLIVOST

UMOŽŇUJE VYUŽÍT AŽ 85 % DOSTUPNÉHO PROSTORU BEZ KOMPROMISŮ V PRODUKTIVITĚ

Dálkově ovládané satelitní vozíky

Ovládané satelitní vozíky pracují ve skladovacích „tunelech“. Toto řešení přináší jednoduchou, efektivní a spolehlivou manipulaci s paletami v regálovém systému a ovládání jediným tlačítkem. Satelitní jednotku lze snadno přemisťovat mezi skladovacími tunely pomocí běžného vysokozdvižného vozíku.

Vykrystalizovala nekompromisní dokonalost.

V procesu neustálého vývoje a vylepšování v řadě generací tohoto produktu vykrystalizovala jeho nekompromisní technická dokonalost. Systémy BT Radioshuttle prokazují v aplikacích po celém světě mimořádnou efektivitu a přesnost manipulace s materiálem, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Každou hodinu přepraví na 79 000 palet.

Oblasti použití BT radioshuttle

VÍCE NEŽ 30 LET VÝVOJE

LCW Groningen (17)

FIFO nebo FILO

Jedna z mnoha výhod systému BT Radioshuttle je jeho flexibilita. V provozech založených na principu FILO (první dovnitř-poslední ven) jej lze využít k maximalizaci skladové kapacity při nakládání a vykládání z jedné strany regálového systému.

Radioshuttle_In_Racking_Port_3_fullres

Mrazírny

Optimální využití prostoru je mimořádně důležité v prostředích s řízenou teplotou, například v mrazírnách. BT Radioshuttle vám nabízí až 85% využití prostoru při teplotách až -30°C a může vám při snižování nákladů významě pomoct.

IMG_1751

Vychystávací tunel

Se systémem BT Radioshuttle lze snadno vytvořit vyrovnávací sklad nad vychystávacím tunelem. Tímto způsobem můžete pro své pracovníky vytvořit bezpečnou vychystávací oblast, aniž by byla jakkoli omezena skladovací kapacita.

IMG_9529

Expediční zóna

Expediční zóna skladu je místo, které je při optimalizaci skladové kapacity často přehlíženo. Vybudováním galerie nad expediční zónou můžete díky systému BT Radioshuttle využít tento hodnotný prostor ke skladování, aniž by kolidoval s běžným provozem pod sebou.